האלגוריתם מייצר תחזיץ יומית עבור 15 מכשירי ריבית הנסחרים בארצות-הברית. מידע נוסף.

צמדי מט"ח

האלגוריתם של I Know First מסוגל לחזות מעל 23 שערי חליפין בין צמדי מט"ח שונים עם שיעורי הצלחה גבוהים מאוד. מידע נוסף.

מיקום גאוגרפי

מבחר מניות ממקומות שונים בעולם - אירופה, ברזיל, צרפת, סין ועוד. מידע נוסף.

תחזיות האלגוריתם לתעודות סל כוללות נכסים המייצגים מיקומים גיאוגרפים שונים, מדדים, סקטורים וסחורות. מידע נוסף.

תעודות סל

פורטפוליו המניות של וורן באפט

האלגוריתם של I Know First מנתח יותר מ-1700 מניות שונות בכל יום וכך מאת את ההזדמנויות המומלצות ביותר להשקעה. מידע נוסף.

מניות

מדדים עולמיים

תחזיות האלגוריתם כוללות את מדד ה-S&P500 וכן 39 מדדים עולמיים נוספים. מידע נוסף.

1743

40

מי פיתח?

מתי?

ד"ר ליפא רויטמן, מדען ממכון וויצמן עם יותר מ-35 שנות נסיון, פיתח את האלגוריתם בשיתוף צוות המחקר והפיתוח של החברה.

לאחר 20 שנות מחקר ופיתוח, השירות הפך זמין למשקיעים בשנת 2010.

האלגוריתם מבוסס על טכנולוגיה של בינה מלאכותית, Machine Learning, מערכות נוירוניות ואלגוריתמים גנטים ומפיק תחזית יומית ל-3,000 מניות, סחורות, מדדים עולמיים, תעודות סל וצמדי מט"ח.

FSLR

בראש התא, שם הנכס

אות המגמה

מדד ההסתברות

כיצד?

מפת החום

43.09

0.43

מקרא

קנייה מומלצות

אות > 0

קנייה

אות > 0

מכירה מומלצות

אות < 14-

מכירה

אות < 0

לונג

שורט

תחזיות יומיות עבור מתכות ונכסים, כגון: זהב, כסף, נפט ועוד. מידע נוסף.

זהב וסחורות

תחזית הכוללת את המניות המומלצות, מתוך פורטפוליו ההשקעות של וורן באפט ומשקיעים נוספים. מידע נוסף.

שערי ריבית

15

23

תחזיות לטווח הקצר, הבינוני והארוך

3 ימים, 7 ימים, 14 ימים

חודש, 3 חודשים

שנה

חבילות אסטרטגיה נוספות

מגזרים

מניית טכנולוגיה

תשתיות

70

51

50

נתוני מפה החום

שם הנכס

רמת סיכון

רמות סיכון

מניות אגרסיביות

מניות קונסרבטביות

שווי שוק

מניות חברות קטנות

מניות חברות בינוניות

מניות חברות גדולות

אות המגמה מוצג כמספר במרכז התא, ומעיד על כיוון המגמה החזויה. חוזק האות מעיד על גודל הסטיה של מחיר המניה הצפוי בהתאם לתחזית האלגוריתם. עוצמת האות הינה ערך אבסולוטי המעיד על חיזוי האלגוריתם. הערכים יכולים להיות חיוביים (עבור עלייה בתחזית), אך גם שליליים (עבור ירידה בתחזית). 

מפת החום מסודרת כך שבחלקה העליון יופיעו המניות בעלות האות החיובי עם עוצמת האות הגבוה ביותר, ובחלקה התחתון של מפת החום יופיעו המניות בעלות עוצמת האות החלשה. בנוסף למיקום, גם הצבע מעיד על סוג האות – ירוק עבור אות חיובי ואדום עבור אות שלילי. צבע כהה יותר מעיד על עוצמת אות חזקה, בעוד צבע בהיר יותר מעיד על עוצמת אות חלשה.

 

נדגים זאת באמצעות אנלוגיה לקפיץ, כדי שיהיה קל יותר לזכור – האות אנלוגי לכוח המופעל על קפיץ נמתח. ככל שאות המגמה יותר גבוה, כך הכוח המופעל על הקפיץ/מנייה יותר גדול, והתנודה הצפויה במחיר מנייה יותר משמעותית לאחר שיחרור "הקפיץ".

מדד ההסתברות מודד את חשיבות האות. מדד זה הוא תוצאה של חישוב המתאם(קורלציה) בין התחזיות בעבר לבין הביצועים בפועל של נכס מסויים. עבור כל נכס, אות זה מחושב מחדש במסגרת התחזית היומית. ברמת העיקרון, הטווח של מדד זה נע בין מינוס 1 ל-1. ככל שהמספר גבוה יותר, כך הנכס יותר ניתן לחיזוי.

מתוך השוואה של מדדי ההסתברות בין טווחי זמן שונים, ניתן לראות שככל שטווח הזמנים רחוק יותר, כך ההסתברות גדלה. לפיכך, תחזיות עבור הטווחים הארוכים יכול להוות בסיס טוב יותר להשקעות משום שתחזיות אלו מדוייקות יותר.

חברת I Know First מתמחה בהפקת תחזיות פיננסיות המבוססות על אלגוריתם חדשני הפועל על בסיס בינה מלאכותית. אלגוריתם זה מסוגל לחזות הזדמנויות בשוק המניות. האלגוריתם מייצר תחזיות יומיות ליותר מ-10,000 נכסים שונים, לטווח הקצר, הבינוני והארוך.

שירות האיתותים הינו שירות מקצועי המסופק ללקוחות הרלוונטיים על ידי בעלי רישיון לייעוץ השקעות של חברת אי נו פירסט ישראל בע"מ, שהינה חברת מפוקחת ובעלת רישיון לייעוץ השקעות מכוח חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה -1995 ("החברה" ו- "החוק"). בכפוף להוראות הדין, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות מהשימוש במידע הניתן במסגרת שירות האיתותים, ככל שייגרם. באיתותים עלולים להתגלות סטיות בין התחזיות לבין התוצאות בפועל. קבלת השירות עצמו מותנית בהתאמת הלקוחות לקבלת השירות בהתאם להוראות החוק. אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם, לרבות האיתותים עצמם, הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים המוצגים, לרבות האיתותים, תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. המידע המוצג באתר והאיתותים הנשלחים ללקוחות אינם מכילים את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. החברה איננה מחויבת להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע. יש לקרוא את הסכם ההתקשרות המלא לפני התקשרות עם החברה. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר המפורסם ו/או מהאיתותים עצמם אלא באישור מפורש בכתב ומראש מהחברה ו/או מי מטעמה. "שירות איתותים של חברת אי נו פירסט ישראל בע"מ ("החברה") הינו שירות של ייעוץ השקעות דיגיטלי הניתן לקבוצת משקיעים בצורה אחידה בכדי לחשוף את הלקוחות להזדמנויות השקעה בשוק ההון. השירות ניתן ברמה יומית על ידי שליחת הודעת מייל ללקוחות בכדי לאפשר לכל משקיע להחליט אם מעוניין לבצע עסקה כלשהי אם לאו. שירות האיתותים המוצע על ידי החברה ניתן באופן כללי לגבי ניירות ערך ונכסים פיננסים מגוונים ובכלל זה: מניות ישראליות וזרות, מדדים, סחורות וכיו"ב. במסגרת השירות, נשלח לכל הלקוחות שביקשו לקבל ייעוץ בנוגע לקבוצת מכשירים מסוימת איתותים המסתמכים על המערכות האלגוריתמיות אשר כוללת גם אלמנטים של בינה מלאכותית.
תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות
אי נו פירסט ישראל בע"מ 2018

לשאלות נוספות, לחץ כאן

שאלות נפוצות

מה אנו חוזים?

טווחי זמנים

כל חבילת תחזיות המיוצרת ע"י I Know First כוללת 6 מפות חום שונות לטווחי הזמן השונים. ככל שטווחי הזמן ארוכים יותר, כך דיוק התחזית גדל - ערכי אות המגמה ומדד ההסתברות חזקים יותר ואמינים יותר.

בנקים

ביטוח

נדל"ן

רבים אחרים

שווי שוק

מניות חברות ענק

תחזית מניות דיבידנדים

מידע נוסף: ביצועי האלגוריתם מהעבר ותחזיות