מספר המקומות מוגבל*

*
*

שירות האיתותים הינו שירות מקצועי המסופק ללקוחות החברה שנמצאו מתאימים לשירות, על ידי בעלי רישיון לייעוץ השקעות המועסקים בחברת אי נו פירסט ישראל בע"מ ("שירות האיתותים" ו-"החברה", בהתאמה). החברה הינה חברה מפוקחת ובעלת רישיון לייעוץ השקעות מכוח חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה -1995 ("החוק"). בכפוף להוראות הדין, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות מהשימוש במידע הניתן במסגרת אתר האינטרנט של החברה ("האתר") ו/או במסגרת שירות האיתותים, ככל שייגרם. באיתותים עלולים להתגלות סטיות בין התחזיות לבין התוצאות בפועל. אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים המוצגים, לרבות האיתותים, תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. המידע המוצג באתר והאיתותים הנשלחים ללקוחות אינם מכילים את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. החברה איננה מחויבת להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע. יש לקרוא את הסכם ההתקשרות המלא לפני התקשרות עם החברה. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר המפורסם על ידי החברה ו/או מהאיתותים עצמם אלא באישור מפורש בכתב ומראש מהחברה ו/או מי מטעמה. שירות איתותים הינו שירות של ייעוץ השקעות דיגיטלי הניתן לקבוצת לקוחות בצורה אחידה ובאופן שאינו מותאם לצרכיו של לקוח מסוים, בכדי לחשוף את הלקוחות להזדמנויות השקעה בשוק ההון. השירות ניתן ברמה יומית על ידי שליחת הודעת מייל ללקוחות בכדי לאפשר לכל משקיע להחליט אם מעוניין לבצע עסקה כלשהי אם לאו. שירות האיתותים המוצע על ידי החברה ניתן באופן כללי לגבי ניירות ערך ונכסים פיננסים מגוונים ובכלל זה: מניות ישראליות וזרות, מדדים, סחורות וכיו"ב. במסגרת השירות, נשלח לכל הלקוחות שביקשו לקבל ייעוץ בנוגע לקבוצת מכשירים מסוימת, איתותים המסתמכים על המערכות האלגוריתמיות אשר כוללת גם אלמנטים של בינה מלאכותית.

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות
אי נו פירסט ישראל בע"מ 2018

 

חבילת תחזיות חינם לבחירתך לחודש 

כל משתתפי הקורס זכאים לחבילה אחת לבחירה ללא תשלום לחודש שלם.

 

*

הרשם לקורס השקעות בשוק ההון באמצעות בינה מלאכותית

 הרשם עכשיו 

מרצים אורחים

  • יועץ השקעות בכיר
  • מפתח אלגוריתם החיזוי ד"ר ליפא רויטמן מומחה לתורת הכאוס.
  • מנכ"ל  I Know First ,ירון גולגר.

6 מפגשים 

שיעורים מקוונים הניתנים לשליטת התלמיד והתקדמות בקצב שלו

בינה מלאכותית
נלמד על מתודות של בינה מלאכותית, Deep learning וטכנולוגיות מסחר שונות ואיך הן מסייעות לנו לאתר הזדמנויות בשוק ההון ולקבל יתרון תחרותי על משקיעים אחרים.

קורס השקעות

 

לראשונה בישראל, I Know First גאה להשיק קורס השקעות מבוסס בינה מלאכותית, בקורס נלמד כיצד ניתן להשתמש בבינה מלאכותית לזיהוי הזדמנויות השקעה בשוק ההון.

נלמד כיצד עובד אלגוריתם החיזוי, כיצד ניתן לזהות את הנכסים בעלי הפוטנציאל התשואה המשמעותית ביותר בכל יום בשווקים השונים. האינדקטורים השונים שהאלגוריתם מפיק בכל יום. אסטרטגיות מסחר מוצעות למסחר לטווח ארוך וטווח קצר.