אודותינו

  I Know first הינו שירות יומי, אשר מבוסס על אלגוריתם מתקדם בעל יכולת למידה עצמית. האלגוריתם מנתח, ממדל, וחוזה את שוק ההון.

 

האלגוריתם פותח ע"י צוות מפתחים בהובלת מייסד החברה, ד"ר ליפא רויטמן, מדען אשר באמתחתו מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום.

 

האלגוריתם מבוסס על יכולת בינה מלאכותית, מערכות למידה עצמית ומשלב אלגוריתמים גנטיים נוספים אשר ממדלים ומייצרים תחזיות למעלה מ-10000 אפיקי השקעות : מניות, תעודות סל, שערי ריבית, צמדי מט"ח וסחורות.

 

 

 

מערכת התראה יומית
הדוחות האלגורימים מגיעים ישירות לדוא"ל שלך לפני שהמסחר נפתח. כל דו"ח כולל את ההזדמנויות הטובות ביותר החזויות ע"י האלגוריתם.

בחירת מניות מומלצות
התחזית כוללת את המניות המומלצות ביותר והיא מבוססת על מצב השוק ותנועות ההון היומיות. בנוסף, התחזית כוללת תחזית על המדד הראשי S&P 500.

6 תקופות זמן שונות

לכל תחזית יומית עם ההזדמנויות הטובות ביותר לטווח הקצר, הבינוני והארוך.

"השירות שלכם עוזר לי לזהות הזדמנויות השקעה בשוק על בסיס יומי והוא מהווה אינדיקטור חשוב בתהליך קבלת ההחלטות שלי בשוק ההון."
דוד ר. תל אביב
 
הרשם עכשיוצפה במניות המומלצות ביותר להשקעה היום 
על בסיס אלגוריתם מתקדם

*

ללא כל התחייבות
אין כל התחייבות, אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת שתחפוץ.

שירות האיתותים הינו שירות מקצועי המסופק ללקוחות החברה שנמצאו מתאימים לשירות, על ידי בעלי רישיון לייעוץ השקעות המועסקים בחברת אי נו פירסט ישראל בע"מ ("שירות האיתותים" ו-"החברה", בהתאמה). החברה הינה חברה מפוקחת ובעלת רישיון לייעוץ השקעות מכוח חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה -1995 ("החוק"). בכפוף להוראות הדין, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות מהשימוש במידע הניתן במסגרת אתר האינטרנט של החברה ("האתר") ו/או במסגרת שירות האיתותים, ככל שייגרם. באיתותים עלולים להתגלות סטיות בין התחזיות לבין התוצאות בפועל. אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים המוצגים, לרבות האיתותים, תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. המידע המוצג באתר והאיתותים הנשלחים ללקוחות אינם מכילים את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. החברה איננה מחויבת להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע. יש לקרוא את הסכם ההתקשרות המלא לפני התקשרות עם החברה. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר המפורסם על ידי החברה ו/או מהאיתותים עצמם אלא באישור מפורש בכתב ומראש מהחברה ו/או מי מטעמה. שירות איתותים הינו שירות של ייעוץ השקעות דיגיטלי הניתן לקבוצת לקוחות בצורה אחידה ובאופן שאינו מותאם לצרכיו של לקוח מסוים, בכדי לחשוף את הלקוחות להזדמנויות השקעה בשוק ההון. השירות ניתן ברמה יומית על ידי שליחת הודעת מייל ללקוחות בכדי לאפשר לכל משקיע להחליט אם מעוניין לבצע עסקה כלשהי אם לאו. שירות האיתותים המוצע על ידי החברה ניתן באופן כללי לגבי ניירות ערך ונכסים פיננסים מגוונים ובכלל זה: מניות ישראליות וזרות, מדדים, סחורות וכיו"ב. במסגרת השירות, נשלח לכל הלקוחות שביקשו לקבל ייעוץ בנוגע לקבוצת מכשירים מסוימת, איתותים המסתמכים על המערכות האלגוריתמיות אשר כוללת גם אלמנטים של בינה מלאכותית.

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות
אי נו פירסט ישראל בע"מ 2018

 

הכנס כתובת דוא"ל