אודותינו

  I Know first הינו שירות תחזיות יומי, אשר מבוסס על אלגוריתם בינה מלאכותית. האלגוריתם מנתח, ממדל  
ומזהה הזדמנויות בשוק ההון בכל יום
האלגוריתם מבוסס על יכולת בינה מלאכותית, מערכות למידה עצמית, למידה עמוקה ומשלב אלגוריתמים גנטיים ומייצר תחזיות יומית למעלה מ-13,500 אפיקי השקעות: מניות מומלצות, תעודות סל, מדדים עולמיים, מטבעות דיגיטליים, שערי ריבית, צמדי מט"ח וסחורות.האלגוריתם פותח ע"י מומחי בינה מלאכותית בהובלת מייסד החברה, ד"ר ליפא רויטמן ממכון וויצמן למדע, מדען בעל מוניטין עולמי, אשר באמתחתו מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום הבינה המלאכותית והאלגוריתמיקה.
מערכת התראה יומית
התחזית האלגוריתמית מגיעה ישירות לדוא"ל שלך לפני פתיחת המסחר. הדו"ח כולל את ההזדמנויות הטובות ביותר שסומנו ע"י אלגוריתם הבינה המלאכותית.

בחירת מניות מומלצות
התחזית כוללת את המניות המומלצות ביותר והיא מבוססת על מצב השוק ותנועות ההון היומיות. 

6 תקופות זמן שונות

לכל תחזית יומית עם ההזדמנויות הטובות ביותר לטווח הקצר, הבינוני והארוך.צפה במחירון החבילות ובמניות המומלצות ביותר להשקעה היום 
על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית מתקדם

ללא כל התחייבות
אין כל התחייבות, אתה יכול לבטל את המנוי בכל עת שתחפוץ.

שירות האיתותים הינו שירות מקצועי המסופק ללקוחות החברה שנמצאו מתאימים לשירות, על ידי בעלי רישיון לייעוץ השקעות המועסקים בחברת אי נו פירסט ישראל בע"מ ("שירות האיתותים" ו-"החברה", בהתאמה). החברה הינה חברה מפוקחת ובעלת רישיון לייעוץ השקעות מכוח חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה -1995 ("החוק"). בכפוף להוראות הדין, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות מהשימוש במידע הניתן במסגרת אתר האינטרנט של החברה ("האתר") ו/או במסגרת שירות האיתותים, ככל שייגרם. באיתותים עלולים להתגלות סטיות בין התחזיות לבין התוצאות בפועל. אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים המוצגים, לרבות האיתותים, תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. המידע המוצג באתר והאיתותים הנשלחים ללקוחות אינם מכילים את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. החברה איננה מחויבת להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע. יש לקרוא את הסכם ההתקשרות המלא לפני התקשרות עם החברה. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר המפורסם על ידי החברה ו/או מהאיתותים עצמם אלא באישור מפורש בכתב ומראש מהחברה ו/או מי מטעמה. שירות איתותים הינו שירות של ייעוץ השקעות דיגיטלי הניתן לקבוצת לקוחות בצורה אחידה ובאופן שאינו מותאם לצרכיו של לקוח מסוים, בכדי לחשוף את הלקוחות להזדמנויות השקעה בשוק ההון. השירות ניתן ברמה יומית על ידי שליחת הודעת מייל ללקוחות בכדי לאפשר לכל משקיע להחליט אם מעוניין לבצע עסקה כלשהי אם לאו. שירות האיתותים המוצע על ידי החברה ניתן באופן כללי לגבי ניירות ערך ונכסים פיננסים מגוונים ובכלל זה: מניות ישראליות וזרות, מדדים, סחורות וכיו"ב. במסגרת השירות, נשלח לכל הלקוחות שביקשו לקבל ייעוץ בנוגע לקבוצת מכשירים מסוימת, איתותים המסתמכים על המערכות האלגוריתמיות אשר כוללת גם אלמנטים של בינה מלאכותית.המשתמש נותן בזאת את הסכמתו לחברה ולצדדים שלישיים להם נמסר המידע ו/או הניתוחים על ידי החברה (ו/או מי מטעמה) ליצור עימו קשר בכל אופן שהוא, לרבות משלוח, באמצעות הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר ו/או כל אמצעי או דרך אחרים, דברי פרסומת כהגדרתם בסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ג – 1982, וכן כל הודעה אחרת, ויראו בזאת את המשתמש כנותן את הסכמתו המפורשת מראש ובכתב לקבלת דברי פרסומת כהגדרתם בסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ג – 1982 וכן כל הודעה אחרת, באמצעות הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר ו/או כל אמצעי או דרך אחרים. המשתמש רשאי, בכל עת, לבקש שלא לקבל דברי פרסומת כאמור החברה תפעל למלא את בקשתו של המשתמש בהקדם האפשרי, ובכל מקרה לא יאוחר מאשר 24 שעות מן המועד בו נקלטה הבקשה של המשתמש בידי החברה. החברה לא תחוב באחריות כלפי המשתמש ביחס ליצירת קשר עם המשתמש בכל אופן שהוא, לרבות משלוח, באמצעות הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר ו/או כל אמצעי או דרך אחרים, דברי פרסומת כהגדרתם בסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ"ג – 1982, בתוך התקופה של 24 שעות מן המועד בו נקלטה הבקשה של המשתמש בידי החברה, או עקב תקלה כלשהי אצל החברה ו/או מי מטעמה, והמשתמש מסיר בזאת אחריות כלשהי מן החברה ו/או מי מטעמה בהקשרים אלו.

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות
אי נו פירסט ישראל בע"מ 2023

תנאי שימוש באתר | מדיניות פרטיות
אי נו פירסט ישראל בע"מ 2021

 


:הכנס דוא"ל


הצטרפות ללא כל התחייבות

כלי תומך החלטה

אלגוריתם הבינה מלאכותית משמש כלי תומך החלטה מוביל ללקוחות מוסדיים ופרטיים מכל העולם: קרנות גידור מובילות, בנקים, מנהלי נכסים ובתי השקעות